Termin:
11-13 kwietnia 2019 r.

Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

KRAKDENT to wielkie święto stomatologii! Po raz 26 branża spotykała się w Krakowie aby wymienić się doświadczeniem, wzbogacić swoją wiedzę, poznać branżowe nowości, zaopatrzyć się w nowoczesny sprzęt i produkty, no i oczywiście porozmawiać nie tylko na branżowe tematy. NIe mogło nas tam zabraknąć!

Zestawy KEYMED do pozyskania iniekcyjnej fibryny bogatopłytkową I-PRF oraz A-PRF w postaci matryc, korków czy rozdrobnionej struktury, stosuje się celem przyspieszania gojenia się ran i odtwarzania (wzrostu i różnicowania) struktur tkankowych w trudnych anatomicznie rejonach jamy ustnej. Dodatkowo obydwie frakcje I-PRF oraz A-PRF wykorzystywane są w technikach łączonych podczas zabiegu wzbogacania przeszczepów kostnych, w celu nasilenia osteogenezy (procesów kościotwórczych) i nasilenia regeneracji tkanek miękkich, np. dziąseł lub uszkodzonej błony śluzowej jamy ustnej.

Zastosowania naszych PRP, I-PRF oraz A-PRF są bardzo szerokie

  • chirurgia stomatologiczna
  • periodontologia
  • implantologia
  • stomatologia dziecięca
  • endodoncja
Zobacz Zestawy keymed

Warsztat KEYMED podczas Krakdent

“Fibryna bogatopłytkowa (A-PRF, I-PRF) i osocze bogatopłytkowe (PRP ACD) – autologiczne zabiegi w stomatologii i medycynie estetycznej”.

Prowadzący: DR n. med. Lidia Majewska