Kopia keymed kontakt
REKRUTUJEMY | SPRAWDŹ

Keymed

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży medycznej. Koncentrujemy się na rozpowszechnianiu zaawansowanych metod regeneracyjnych w różnych dziedzinach medycyny, w tym medycyny estetycznej, chirurgii, ortopedii, stomatologii, a także weterynarii.
Jako jedyna firma w Polsce posiadamy w naszej ofercie zestawy do pozyskania trzech frakcji: osocza bogatopłytkowego PRP, płynnej fibryny bogatopłytkowej I-PRF oraz zaawansowanej fibryny bogatopłytkowej A-PRF. Naszym klientom zapewniamy najwyższej jakości wirówki laboratoryjne oraz profesjonalnie przeprowadzone szkolenia w zakresie merytorycznym oraz praktycznym, które stanowią ogromne wsparcie dla lekarzy.
W czerwcu 2018 roku otrzymaliśmy certyfikat ISO-13485:2016-04, który potwierdza stosowanie w naszej firmie systemu zarządzania jakością zgodnie z powyższą normą w zakresie:
„PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA ZESTAWÓW DO POZYSKANIA OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO, FIBRYNY BOGATOPŁYTKOWEJ ORAZ DYSTRYBUCJA NIEAKTYWNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH I WIRÓWEK STOSOWANYCH W DIAGNOSTYCE IN VITRO”
PCA_PN-EN-ISO-13485_TUV

Nasza filozofia

Nasza firma w najbliższych latach chce stać się wiodącą firmą w zakresie medycyny regeneracyjnej w Polsce, a w przyszłości liderem na rynkach europejskich i światowych. Już dziś nasze produkty są obecne na rynkach pozaeuropejskich, tj. w Iranie, Gruzji, Arabii Saudyjskiej oraz na Ukrainie. Jesteśmy firmą globalną, powstałą z pasji połączonej z rozległym doświadczeniem w pracy na rynku medycznym. Jesteśmy kreatywni i otwarci na nowe rozwiązania
Chcemy łączyć doświadczenia lekarzy i ośrodków badawczych z całego świata. Dajemy rozwiązania, które pomagają pacjentom być zdrowym, a lekarzom możliwość stosowania nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań w medycynie regeneracyjnej.
Konsekwentnie inwestujemy w wiedzę i rozwój. Koncentrujemy się na obszarach naszych kluczowych kompetencji. Tworzymy kulturę innowacji i kreatywności.

Chcemy rozwijać autogenne metody regeneracji organizmu w każdej dziedzinie medycyny . Jako firma specjalizująca się w tej dziedzinie, pragniemy stać się organizacją wspierającą rozwój medycyny regeneracyjnej w Polsce i na Świecie oraz być liderem tej gałęzi medycyny.

Nasza strategia na najbliższe lata, to stałe monitorowanie innowacyjnych badań, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz rozwój rozwiązań w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz profesjonalne i rzetelne dzielenie się informacjami ze środowiskiem lekarskim.
Stawiamy na
• Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów
• Profesjonalizm
• Rzetelnie przekazywaną wiedzę
• Wsparcie merytoryczne i marketingowe naszych klientów

Naszym celem jest być liderem rozwoju medycyny regeneracyjnej na świecie.

Nasze Atrybuty

Bezpieczeństwo
Jakość
Doświadczenie
Zaangażowanie

Zespół Keymed

Sylwia Kasperek
Sylwia KasperekDział Marketingu
Robert Kasperek
Robert KasperekDział Medyczny
Hanna Łotarewicz
Hanna ŁotarewiczSpecjalista ds. kluczowych klientów
Lubuskie, Zachodniopomorskie , Wielkopolskie
Katarzyna Świrska
Katarzyna ŚwirskaSpecjalista ds. kluczowych klientów
Dolnośląskie, Opolskie
Marcin Zatorski
Marcin ZatorskiSpecjalista ds. kluczowych klientów
Mazowieckie, Podlaskie, Lubelskie, Warmińsko–Mazurskie
Włodzimierz Lewitin
Włodzimierz LewitinSpecjalista ds. kluczowych klientów
Łódzkie, Kujawsko- pomorskie, Pomorskie

Zadowoleni Klienci