Keymed_Medycyna Regeneracyjna

Keymed

Keymed to zespół niezwykłych ludzi, których łączy wspólna pasja. Rozwijamy terapie wykorzystujące metody autologiczne. Podnosimy standardy zabiegowe, poprzez wprowadzanie zaawansowanych metod regeneracyjnych w różnych dziedzinach medycyny.
Naszym partnerom oferujemy najwyższej klasy zestawy do pozyskania osocza II generacji PRP ACD oraz fibryny bogatopłytkowej I-PRF / S-PRF w połączeniu ze szkoleniami prowadzonymi przez znanych i cenionych specjalistów. Łączymy lekarzy, którzy wraz z nami udoskonalają terapie autologiczne, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Prowadzimy badania, aby sięgać po najnowsze rozwiązania dla bezpieczeństwa i zdrowia pacjentów.
Rozwijamy się dla Was, aby każdy mógł korzystać z potencjału nowoczesnych rozwiązań w medycynie regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej, czego efektem są nowe produkty i autorskie terapie!
Wprowadziliśmy na rynek autorski program przeciwstarzeniowy PLASMA COMPLEX. Innowacyjną i bezpieczną terapię wykorzystująca spektakularne połączenie skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych CD34 +. Tworzymy kulturę innowacji i kreatywności, inwestując w wiedzę i rozwój. Nasza strategia na najbliższe lata, to ciągły rozwój badań w obszarze medycyny regeneracyjnej i ciągłe poszerzanie zakresu jej wykorzystywania w kolejnych dziedzinach medycyny i innowacyjnych terapiach.

Nasza filozofia

Nasza firma powstała z połączenia pasji i doświadczenia na rynku medycznym.
Łączymy doświadczenia lekarzy, którzy wraz z nami udoskonalają medycynę regeneracyjną, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z innymi specjalistami. Tworzymy kulturę innowacji i kreatywności, inwestując w wiedzę i rozwój.

Chcemy być partnerem lekarzy w całej Polsce i na świecie, w każdej dziedzinie medycyny. Pragniemy dostarczać coraz to nowsze rozwiązania z zakresu medycyny regeneracyjnej w trosce o najwyższy standard wykonywanych zabiegów.

Nasza strategia na najbliższe lata, to ciągły rozwój innowacyjnych badań nad medycyną regeneracyjną i ciągłe poszerzanie zakresu jej wykorzystywania o kolejne gałęzie medycyny. Konsekwentnie chcemy inwestować w szkolenia i zwiększać ich zakres, podnosząc kwalifikacje specjalistów z kraju i ze świata.

Stawiamy na:

  • Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów
  • Profesjonalizm
  • Rzetelnie przekazywaną wiedzę
  • Wsparcie merytoryczne i marketingowe naszych klientów