dr Anna Szymaniak - Osipowicz
dr Anna Szymaniak - Osipowicz Specjalista chirurgii urazowej i ortopedycznej

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Lekarz specjalista chirurgii urazowo- ortopedycznej VI oddziału Ortopedii oraz SOR Specjalistycznego Szpitala i. Prof. Sokołowskiego Szczecin- Zdunowo. Członek AO Trauma oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Członek Polskiego Towarzystwa medycyny estetycznej i anti- aging .

Swoje kwalifikacje z ortopedii oraz medycyny estetycznej doskonali na licznych krajowych i  zagranicznych kursach. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2009 r.

Właścicielka specjalistycznego gabinetu lekarskiego SZYMANIAK- OSIPOWICZ przy ulicy Wojska Polskiego 231 a w Szczecinie. Ponadto szkoleniowiec w zakresie ortopedii i medycyny estetycznej.

W ortopedii jak i medycynie estetycznej specjalizuje się w zabiegach małoinwazyjnych z wykorzystaniem osocza czy fibryny bogatopłytkowej a także komórek macierzystych.

W swojej pracy zawodowej stawia na bezpieczeństwo, jakość i profesjonalizm przeprowadzanych  zabiegów.

Robert Kasperek
Robert KasperekLekarz chorób wewnętrznych, specjalista medycyny estetycznej

W 1997 roku ukończył Wydział Lekarski na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 20 lat pracuje jako lekarz internista. Od 2004 roku zajmuje się medycyną estetyczną. W 2006 roku ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Od 12 lat prowadzi własny gabinet medycy estetycznej.

Medycyna jest jego pasją. Od kilku lat interesuje się dziedziną medycyny regeneracyjnej i wykorzystuje naturalne metody regeneracyjnej w swojej codziennej praktyce lekarskiej. Od 2 lat szkoli lekarzy z nowoczesnych technik regeneracyjnych. Szkolenia te są bardzo wysoko oceniane przez uczestników pod kątem przygotowania merytorycznego i praktycznego.

W wolnych chwilach gotuje dla rodziny i przyjaciół. W przyszłości zamierza więcej czasu poświęcić swoim pasjom: rower, podróże, książka. W ciągu 2 lat chce zrealizować swoje marzenie: zdobyć kwalifikacje żeglarskie i zabrać rodzinę na rejs.

Dr n. med. Lidia Majewska
Dr n. med. Lidia MajewskaLekarz medycyny estetycznej

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz studiów podyplomowych Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, jak również trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. W latach 2015-2017 wykładowca przedmiotu Medycyna estetyczna w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zaawansowanej praktyce zabiegowej. Szkoli lekarzy z zakresu zastosowania technik łączonych w medycynie estetycznej. Posiada umiejętność tworzenia skutecznych programów terapii obejmujących zabiegi z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. W swojej pracy często łączy różne metody dla uzyskania najwyższej efektywności terapii.

Uczestniczka licznych polskich i zagranicznych kursów i szkoleń z obszaru medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

ZOBACZ

EFEKTY ZABIEGÓW

STUDIA PRZYPADKÓW
dr Anna Szymaniak – Osipowicz
ZOBACZ
ZOBACZ

EFEKTY ZABIEGÓW

STUDIA PRZYPADKÓW
Dr Robert Kasperek
ZOBACZ
DR ROBERT KASPEREK_Praktyka lekarska Jelenia Góra
WIĘCEJ
dr n. med Naser Dib
dr n. med Naser DibCHIRURG

Dr n. med. Naser Dib jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej. W 2014 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie przewodu pokarmowego metodą laparoskopową.

Aktualnie pracuje w Klinice Chirurgii Onkologicznej Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku, pełni w niej rolę kierownika. Zajmuje się m.in. zmniejszaniem objętości żołądka oraz zakładaniem baloników wewnątrzżołądkowych Heliosphere BAG metodą endoskopową (bez użycia skalpela i w bezpiecznym dla Pacjenta znieczuleniu).

W swojej praktyce lekarskiej wykonuje różne badania diagnostyczne: gastroskopię, kolonoskopię i USG. Od samego początku swojej kariery zawodowej zajmował się leczeniem chorób układu żylnego. Pierwsze operacje i zabiegi flebologiczne przeprowadzał już w roku 1994. Specjalizuje się w leczeniu żylaków metodami chirurgii klasycznej, wykonuje również miniflebektomie. Powyższe metody chirurgiczne łączy z technikami małoinwazyjnymi, takimi jak: skleroterapia i laseroterapia.

Od 15 lat dr Naser Dib prowadzi Wielospecjalistyczną Przychodnię Medyczną Nasmed, która oferuje swoim pacjentom pełną paletę diagnostyki oraz profesjonalnie przeprowadzone konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, proktologicznej oraz innych dziedzin medycyny. Dr Dib dowodzi wyspecjalizowanym zespołem proktologów, którzy przeprowadzają zabiegi zamykania przetok przyodbytniczych. W swojej praktyce ambulatoryjnej doktor zajmuje się również leczeniem ciężko gojących się ran i owrzodzeń.

Lek. med. Tomasz Basta
Lek. med. Tomasz BastaGINEKOLOG, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, SEKSUOLOG

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która rozwija do dziś .

Doświadczenie zawodowe nabywał na Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie , Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie .

Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak również publikacje naukowe, których jest autorem lub współautorem. W INTIMA CLINIC doktor Tomasz Basta specjalizuje się w ginekologii plastycznej i estetycznej oraz w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu laparoskopii i histeroskopii.

Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR) w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego.

Dr n. med. Kamila Padlewska
Dr n. med. Kamila PadlewskaSPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROGLOG, EKSPERT DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ I LASEROWEJ

Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziałach Dermatologii, Chirurgii Dermatologicznej i Immunologii w Scripps Clinic and Research Foundation (La Jolla), Klinice Dermatologicznej University of California, USF College of Medicine (San Diego) oraz Ain Shams Hospital (Kair). Prowadziła liczne badania naukowe w Instytucie Pasteura (Paryż). Obecnie prowadzi prywatną praktykę lekarską Oricea Gabinety Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Od wielu lat uczestniczy w badaniach klinicznych leków (współzałożyciel firmy Clinical Research Group).

Od 2005 roku profesor Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, w której pełniła funkcję kierownika pionu kosmetologicznego, a obecnie jest kierownikiem studiów podyplomowych SPA i Wellness. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Należy do Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD). Od stycznia 2004 roku kierownik Laboratorium Badań Kosmetyków i Chemii Gospodarczej KLSP IZIS.

Autorka licznych publikacji i książek, między innymi wydanej w 2014 roku przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL książki „Medycyna estetyczna i kosmetologia”. Współpracuje z licznymi firmami kosmetycznymi. Brała udział w wielu programach telewizyjnych, między innymi w „Sekretach Chirurgi”.

Keymed Nasi eksperci NASMED
Lek. med. Krzysztof Gemza
Lek. med. Krzysztof GemzaPEDIATRA, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej i studiów podyplomowych z medycyny estetycznej w GWSH Katowice. Właściciel i główny lekarz w firmie Sensual Beauty w Tychach.

Wykładowca prowadzący zajęcia teoretyczne i praktyczne dla lekarzy studiujących w SWSM w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna.

Szkoleniowiec z zakresu zabiegów karboksyterapii, laseroterapii, termolizy oraz niechirurgicznego liftingu powiek i wykorzystania plazmy frakcyjnej w zabiegach medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia produktowe i sprzętowe, w tym zastosowania lasera pikosekundowego w usuwaniu tatuaży i makijażu permanentnego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego – Oddział w Warszawie.

Stanisław Sinicki
Stanisław SinickiCHIRURG

Studia medyczne ukończył w 2008 r. w Charkowie na Ukrainie. Od 2011 roku pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Lubaniu. Od 2012 roku zdobywa doświadczenie na Oddziałach SOR i Chirurgii o różnym profilu, w tym Naczyniowej i Plastycznej w Szpitalach w Bolesławcu, Zgorzelcu, Jeleniej Górze i Nowej Soli. Od 2016 r. prowadzi własny gabinet chirurgiczny, wykonując zabiegi chirurgiczne i zabiegi medycyny estetycznej

W swoim gabinecie poświęca swój czas pacjentom zajmując się diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych oraz zagadnieniami proktologicznymi. Wdraża nowoczesne metody diagnostyki i leczenia często uciążliwych dla pacjentów problemów, takich jak przewlekłe rany, owrzodzenia różnego pochodzenia oraz zespół stopy cukrzycowej.

Tradycyjną chirurgię łączy z medycyną estetyczną. Zakres usług i spektrum zabiegów jest bardzo szeroki, istotną ich częścią są zabiegi z wkorzystaniem osocza i fibryny bogatopłykowego.

Piotr Kolczewski
Piotr Kolczewski Specjalista ginekologii i położnictwa
 • 1991 Staż podyplomowy Pomorska Akademia Medyczna

 • 1991 Asystent w Zakładzie Patomorfologii Pomorskiej Akademii Medycznej

 • 1998 Specjalizacja w zakresie ginekologii i położnictwa Szpital Szczecin Zdroje

 • 1998 Nagroda Okręgowej izby lekarskiej za egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem

 • 1998 Prywatna praktyka lekarska KOLMED

 • 2005 Obrona pracy doktorskiej „Polimorfizmy genetyczne w nadciśnieniu indukowanym ciążą”

 • 2004 Asystent i z-ca ordynatora 109 Szpital Wojskowy w Szczecinie

 • 2010-2013 Ordynator Oddziału Ginekologii i Położnictwa 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie

 • 2014 Asystent w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

 • 2014 Konsultant i lekarz operujący w prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Szczecinie

 • 2017 prowadzenie szkoleń dla lekarzy i zabiegi w klinice MEDIFEM Warszawa,

 • 2017 Vice-prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej

 • 2018 „ Ginekologia Plastyczna .Chirurgia narządów intymnych kobiety” M. Goodman Redakcja naukowa i tłumaczenie

 • 2018 „ Ginekologia Plastyczna i Rekonstrukcyjna” Redaktor naczelny

ZOBACZ

EFEKTY ZABIEGÓW

STUDIA PRZYPADKÓW
Lek. med. Krzysztof Gemza
ZOBACZ
PRAKTYKA LEKARSKA
ZOBACZ

EFEKTY ZABIEGÓW

STUDIA PRZYPADKÓW
Dr Stanisław Sinicki
ZOBACZ
EstheGyn
Michał Barwijuk
Michał BarwijukGinekolog plastyczny oraz specjalista ginekologii i położnictwa

Ukoń­czył War­szaw­ski Uni­wer­sy­tet Me­dycz­ny. Spe­cja­li­zu­ją­cy się w Gi­ne­ko­lo­gii i Położnic­twie – Asy­stent w Kli­ni­ce Po­łoż­nic­twa, Cho­rób Ko­bie­cy­ch i Gi­ne­ko­lo­gii Onkologicz­nej Sz­pi­ta­la MSW w War­sza­wie. Czło­nek Pol­skie­go To­wa­rzy­stwa Gi­ne­ko­lo­gii Plastycz­nej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR), czło­nek i za­ło­ży­ciel Pol­skie­go To­wa­rzy­stwa Gi­ne­ko­lo­gii Pla­stycz­nej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) oraz Pol­skie­go To­wa­rzy­stwa Gineko­lo­gii Este­tycz­nej i Re­kon­struk­cyj­nej (PT­GE­iR).

Wspó­łor­ga­ni­za­tor sz­ko­leń i wy­kła­dow­ca dla le­ka­rzy z za­kre­su gi­ne­ko­lo­gii pla­stycz­nej, este­tycz­nej i re­kon­struk­cyj­nej. Or­ga­ni­za­tor sz­ko­leń i wy­kła­dow­ca z tech­nik la­se­ro­wy­ch w gi­ne­ko­lo­gii este­tycz­nej. Ukoń­czył pre­sti­żo­we sz­ko­le­nie w In­sty­tu­cie Gi­ne­ko­lo­gii Estetycz­nej i Re­kon­struk­cyj­nej na Flo­ry­dzie (USA).

Na co dzień ope­ru­je i asy­stu­je przy naj­bar­dziej skom­pli­ko­wa­ny­ch za­bie­ga­ch gi­ne­ko­lo­gii pla­stycz­nej i re­kon­struk­cyj­nej, wy­ko­nu­je rów­nież ma­ło­in­wa­zyj­ne za­bie­gi gi­ne­ko­lo­gii estetycz­nej, przyw­ra­ca­jąc funk­cjo­nal­no­ść i este­ty­kę stref in­tym­ny­ch. Sz­ko­li le­ka­rzy z tech­nik la­se­ro­wy­ch, kar­bok­sy­te­ra­pii, oso­cza bo­ga­to­płyt­ko­we­go i kwa­su hia­lu­ro­no­we­go w ginekolo­gii pla­stycz­nej i este­tycz­nej oraz z tech­nik ope­ra­cyj­ny­ch w gi­ne­ko­lo­gii plastycz­nej. Od 2016 roku pro­wa­dzi pierw­szy w Pol­sce kurs z gi­ne­ko­lo­gii pla­stycz­nej na pre­pa­ra­ta­ch nieu­tr­wa­lo­ny­ch w ra­ma­ch za­jęć prak­tycz­ny­ch w cen­trum edu­ka­cji medycznej CE­MED.

dr n. med. Piotr Kłos
dr n. med. Piotr KłosSpecjalista medycyny pracy, biegły sądowy, lekarz medycyny estetycznej i laserowej

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Tytuł dr n.med. PAM uzyskał w 1999 roku broniąc pracy pt. „Występowanie inhibitora lektyny Pisum Sativum w surowicach osób chorych na cukrzycę”. Szkoleniowiec i uczestnik licznych szkoleń z zakresu laserów wysokoenergetycznych / laser frakcyjny Smaxel, Laser LUMENIS ONE, Plasma IQ, Laser chirurgiczny CO2, Laser depilacyjny PRIMELASE, oraz szkoleń z zakresu osocza bogatopłytkowego , fibryny, Plasmy Complex i wielu innych preparatów.

Dr n.med. Piotr Kłos wykonuje przede wszystkim zabiegi laserowe. W swej praktyce łączy ze sobą kilka technologii i metod zabiegowych w terapii odmładzania twarzy, szyi, dłoni oraz opadających powiek.

Aktualnie jest właścicielem dwóch placówek medycznych OMP dr n.med. Piotr Kłos oraz Centrum Medycznego World Medica w Kołobrzegu. W Centrum pracuje ok. 20 lekarzy różnych specjalności. www.worldmedica.eu

Medifem-Ekspert Keymed
World Medica _ keymed
ZOBACZ

EFEKTY ZABIEGÓW

STUDIA PRZYPADKÓW
dr n. med. Piotr Kłos
ZOBACZ