dr Anna Szymaniak - Osipowicz
dr Anna Szymaniak - Osipowicz Specjalista chirurgii urazowej i ortopedycznej

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Lekarz specjalista chirurgii urazowo- ortopedycznej VI oddziału Ortopedii oraz SOR Specjalistycznego Szpitala i. Prof. Sokołowskiego Szczecin- Zdunowo. Członek AO Trauma oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Członek Polskiego Towarzystwa medycyny estetycznej i anti- aging .

Swoje kwalifikacje z ortopedii oraz medycyny estetycznej doskonali na licznych krajowych i  zagranicznych kursach. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2009 r.

Właścicielka specjalistycznego gabinetu lekarskiego SZYMANIAK- OSIPOWICZ przy ulicy Wojska Polskiego 231 a w Szczecinie. Ponadto szkoleniowiec w zakresie ortopedii i medycyny estetycznej.

W ortopedii jak i medycynie estetycznej specjalizuje się w zabiegach małoinwazyjnych z wykorzystaniem osocza czy fibryny bogatopłytkowej a także komórek macierzystych.

W swojej pracy zawodowej stawia na bezpieczeństwo, jakość i profesjonalizm przeprowadzanych  zabiegów.

Robert Kasperek
Robert KasperekLekarz chorób wewnętrznych, specjalista medycyny estetycznej

W 1997 roku ukończył Wydział Lekarski na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 20 lat pracuje jako lekarz internista. Od 2004 roku zajmuje się medycyną estetyczną. W 2006 roku ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Od 12 lat prowadzi własny gabinet medycy estetycznej.

Medycyna jest jego pasją. Od kilku lat interesuje się dziedziną medycyny regeneracyjnej i wykorzystuje naturalne metody regeneracyjnej w swojej codziennej praktyce lekarskiej. Od 2 lat szkoli lekarzy z nowoczesnych technik regeneracyjnych. Szkolenia te są bardzo wysoko oceniane przez uczestników pod kątem przygotowania merytorycznego i praktycznego.

W wolnych chwilach gotuje dla rodziny i przyjaciół. W przyszłości zamierza więcej czasu poświęcić swoim pasjom: rower, podróże, książka. W ciągu 2 lat chce zrealizować swoje marzenie: zdobyć kwalifikacje żeglarskie i zabrać rodzinę na rejs.

Dr n. med. Lidia Majewska
Dr n. med. Lidia MajewskaLekarz medycyny estetycznej

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz studiów podyplomowych Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, jak również trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. W latach 2015-2017 wykładowca przedmiotu Medycyna estetyczna w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zaawansowanej praktyce zabiegowej. Szkoli lekarzy z zakresu zastosowania technik łączonych w medycynie estetycznej. Posiada umiejętność tworzenia skutecznych programów terapii obejmujących zabiegi z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. W swojej pracy często łączy różne metody dla uzyskania najwyższej efektywności terapii.

Uczestniczka licznych polskich i zagranicznych kursów i szkoleń z obszaru medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

ZOBACZ

EFEKTY ZABIEGÓW

STUDIA PRZYPADKÓW
dr Anna Szymaniak – Osipowicz
ZOBACZ
ZOBACZ

EFEKTY ZABIEGÓW

STUDIA PRZYPADKÓW
Dr Robert Kasperek
ZOBACZ
DR ROBERT KASPEREK_Praktyka lekarska Jelenia Góra
dr n. med Naser Dib
dr n. med Naser DibCHIRURG

Dr n. med. Naser Dib jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej. W 2014 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie przewodu pokarmowego metodą laparoskopową.

Aktualnie pracuje w Klinice Chirurgii Onkologicznej Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku, pełni w niej rolę kierownika. Zajmuje się m.in. zmniejszaniem objętości żołądka oraz zakładaniem baloników wewnątrzżołądkowych Heliosphere BAG metodą endoskopową (bez użycia skalpela i w bezpiecznym dla Pacjenta znieczuleniu).

W swojej praktyce lekarskiej wykonuje różne badania diagnostyczne: gastroskopię, kolonoskopię i USG. Od samego początku swojej kariery zawodowej zajmował się leczeniem chorób układu żylnego. Pierwsze operacje i zabiegi flebologiczne przeprowadzał już w roku 1994. Specjalizuje się w leczeniu żylaków metodami chirurgii klasycznej, wykonuje również miniflebektomie. Powyższe metody chirurgiczne łączy z technikami małoinwazyjnymi, takimi jak: skleroterapia i laseroterapia.

Od 15 lat dr Naser Dib prowadzi Wielospecjalistyczną Przychodnię Medyczną Nasmed, która oferuje swoim pacjentom pełną paletę diagnostyki oraz profesjonalnie przeprowadzone konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, proktologicznej oraz innych dziedzin medycyny. Dr Dib dowodzi wyspecjalizowanym zespołem proktologów, którzy przeprowadzają zabiegi zamykania przetok przyodbytniczych. W swojej praktyce ambulatoryjnej doktor zajmuje się również leczeniem ciężko gojących się ran i owrzodzeń.

Lek. med. Tomasz Basta
Lek. med. Tomasz BastaGINEKOLOG, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, SEKSUOLOG

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która rozwija do dziś .

Doświadczenie zawodowe nabywał na Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie , Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie .

Jego kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak również publikacje naukowe, których jest autorem lub współautorem. W INTIMA CLINIC doktor Tomasz Basta specjalizuje się w ginekologii plastycznej i estetycznej oraz w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu laparoskopii i histeroskopii.

Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR) w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego.

Dr n. med. Kamila Padlewska
Dr n. med. Kamila PadlewskaSPECJALISTA DERMATOLOG-WENEROGLOG, EKSPERT DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ I LASEROWEJ