Termin:
22 -25 listopada 2018 r.

Miejsce:
Hotel Warszawianka w Jachrance pod Warszawą

W miniony weekend wydawnictwo Kwintesencja zorganizowało kongres implantologiczny IMPLANTY Idea-Sztuka-Praktyka w hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą.

Uczestniczyło w nim ok 400 lekarzy stomatologów, swoje stoiska wystawiennicze zaprezentowało ok 40 firm. Stoisko Keymed cieszyło się sporym zainteresowaniem. Wiele pytań dotyczyło wykorzystania fibryny bogatopłytkowej w codziennej praktyce lekarskiej, zarówno stomatologicznej, jak i w zakresie medycyny estetycznej. Co potwierdza wzrost zantersowania zabiegami estetycznymi przez klientki gabinetów stomatologicznych.

W piątek 23.11 o godz. 18.00 rodbyło się seminarium specjalistyczne, poprowadzone przez lek. med. Roberta Kasperka. Część pierwsza obejmowała „Zastosowanie fibryny bogatopłytkowej w zabiegach implantologicznych – praktyczne zastosowanie w leczeniu stomatologicznym”, część druga „Praktyczne zastosowanie osocza i fibryny bogatopłytkowej w zabiegach medycyny estetycznej”. Obie części seminarium cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem. Na 24 przygotowane dla uczestników miejsca przybyło 31 osób. Uczestnicy zadawali bardzo dużo ciekawych i wnikliwych pytań, dr Kasperek chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświdczeniem w obszarze terapii autologicznyh. Rozmowom nie było końca. Organizator musiał poprosić o zakończenie seminarium o godzinie 21.30, czyli blisko 30 minut po ustalonym czasie zakończenia seminarium.

Warsztat KEYMED

Autologiczne metody odbudowy i regeneracji tkanek w implantologii oraz medycynie estetycznej

Część 1: Zastosowanie fibryny bogatopłytkowej w zabiegach implantologicznych – praktyczne zastosowanie w leczeniu stomatologicznym
Część 2: Praktyczne zastosowanie osocza i fibryny bogatopłytkowej w zabiegach medycyny estetycznej
Prowadzący: Lek. med. Robert KASPEREK
Strona organizatora TUTAJ.