PRP
All-In-One
OMNI
OCAS
A-PRF dent
I-PRF dent
PRP Keymed in vivo ™ zestaw do pozyskania osocza bogatopłytkowego

I-PRF keymed ™ DENT

Injectable Platelet Rich Fibrin

I-PRF keymed™ DENT, to płynna frakcja o wysokiej zawartości leukocytów i płytek krwi, przyspieszająca proces gojenia się tkanek miękkich. I-PRF wstrzyknięte do tkanek miękkich znacznie poprawia ich waskularyzację, również biotyp tych tkanek.

Frakcja I-PRF keymed™ DENT jest również wykorzystywana do otrzymywania zwartego materiału z granulkami kościozastępczymi. Granulki biomateriału po wymieszaniu z I-PRF tworzą zwartą masę bez przemieszczających się granulek. Dzięki temu możemy formować przeszczep kostny i nadawać mu odpowiednią formę.

W wyniku obróbki frakcji I-PRF keymed™ DENT oraz A-PRF keymed™ DENT otrzymujemy autologiczne membrany do zabiegów.

I-PRF keymed ™ DENT_zestaw do pozyskania fibryny bogatopłytkowej

Istnieje możliwość zakupu każdego z elementów zestawu osobno.

Frakcja I-PRF w połączeniu z A-PRF tworzy elastyczne membrany autologiczne – ,,opatrunki biologiczne” przyspieszające gojenie się tkanek miękkich.
Frakcja I-PRF wykorzystywana jest do otrzymywania zwartego materiału z granulek materiałów kościozastępczych. Granulki biomateriału po wymieszaniu z I-PRF tworzą zwartą masę bez przemieszczających się granulek. Dzięki temu możemy formować przeszczep kostny i nadawać mu odpowiednią formę.
Informacja o rodzaju certyfikatów dotyczących probówek:
  1. probówki IVD – In Vitro Diagnostics – do użycia na własną odpowiedzialność. Zaleca się używanie certyfikowanych probówek używanych w zestawach All-in One – klasa medyczna II A lub II B
  2. ISO 13485, to międzynarodowa norma dla wyrobów medycznych, definiująca wymagania w zakresie systemów zarządzania jakością.
Każdy element zestawu posiada kompletne i ważne certyfikaty CE, które  zostały przedłożone w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie w procesie rejestracji  naszych zestawów.
zamów

dowiedz się więcej o zastosowaniach I-PRF keymed DENT